Operní flashmob neboli hudební překvapení na večírku přímo pro Vás!


Flashmob je pro kolemjdoucí neplánovaná umělecká akce, která se obvykle odehrává ve veřejném prostoru a netrvá déle než 15 minut.

My v operní verzi flashmobu převlečeme operní pěvce za číšníky, barmany, security či samotné hosty a pak jen čekáme na vhodný okamžik, kdy návštěvníky překvapíme operou.
Nároky na dramaturgii společenských akcí stále rostou a my pro Vás máme možnost přinést něco nového a originálního. Ke každé akci přistupujeme individuálně a vytváříme program přímo pro Vás.


 

RUN OPERUN se kromě inscenování starých a nových oper specializuje na operní flashmoby už řadu let. Umíme překvapit originální show, kterou nikdo z přítomných nečeká. Přemýšlíme nad tím, jak zaujmout uměním i na jiných místech, než jsou k tomu určená. Naší službu jako doprovodný program využívají především firmy, společnosti či kolektivy na své konference, večírky, předváděcí akce a oslavy.

Spolupracovali jsme na nejvybranějších akcích, pochlubit se můžeme například výstupem pro Louis Vuitton na Pražském hradě.  Mezi naše další spokojené klienty patří Komerční banka, Lobkowicz palace, Deloitte, Siemens, Bosch, Diplomatico, Aerofilms, Alove diamonds, Prague Classic Awards, KBPS,  BTL  Medical Technologies a mnoho dalších…