Operní flashmob, neokoukaný kulturní program
na eventy všeho druhu!

Hledáte originální zážitek nebo komplexní kulturní servis pro své hosty?

Trocha operního undergroundu ještě nikomu neuškodila! Zpívající číšníci, velkolepý, propracovaný kulturní program na celý večer nebo klavírista a operní pěvkyně jako podkres k večeři partnerů firmy. Ať už od večera očekáváte jakoukoliv kulturní náplň, RUN OPERUN je tu pro Vás.

Klasiku máme prostě v malíčku. Postaráme se o to, aby všichni byli spokojeni. Máme desítky spokojených klientů a tisíce nadšených fanoušků. Víme, jaké operní fláky použít a čím okouzlit na první dobrou.Nároky na dramaturgii společenských akcí stále rostou a my pro Vás máme možnost přinést něco nového a originálního. Ke každé akci přistupujeme individuálně a vytváříme program přímo pro Vás.

RUN OPERUN překvapí diváky originální show, kterou nikdo z přítomných nečeká. Naše koncepce jsou především zaměřené na to,  aby zaujali klasickou hudbou i na jiných místech, než jsou k tomu určená. Naší službu jako doprovodný program využívají především firmy, společnosti či kolektivy na své konference, večírky, předváděcí akce a oslavy.

Máme desítky spokojených klientů:„Spolupráca s umeleckým súborom RUN OPERUN  je pre našu spoločnosť od začiatku radosťou.Nielen profesionálny a proaktívny prístup agentúry, ale i vysoká úroveň umelcov a ich vystúpení je pre nás veľkým prínosom. Osobne by som chcela vyzdvihnúť spoluprácu s pianistom Ahmedom Hedarom a sopranistkou Soňou Godarskou, ktorých vystúpenia sú pre našich vzácných, a často náročných klientov vždy zárukou mimoriadneho, až dych berúceho zážitku.“

Ivana Koršňáková
Senior Event Manager
Lobkowicz Events Management

„Chtěla bych vám za celý realizační tým moc poděkovat za vaši ochotu, rychlost, profesionalitu, spolehlivost z vaši strany, neboť se vám povedlo vytvořit nezapomenutelní zážitek, jež v každém z nás ještě dlouho zůstane, bylo mi ctí s vámi spolupracovat. Galavečeře se povedla do posledního detailu.“

Mgr. Michaela Hnátková
Event Manager
DUO Production s.r.o.